Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kazlų Rūdos ,,Jotvingis“ vs Vitameda (0:3)

Atkaklioje kovoje ,,Vitamedos“ pergalė prieš Kazlų Rūdos ,,Jotvingį“

Atkaklioje kovoje ,,Vitamedos“ pergalė prieš Kazlų Rūdos ,,Jotvingį“

Kovo 10d. 18 val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko Kazlų Rūdos ,,Jotvingis" ir ,,Vitameda" ekipos. Po atkaklios trijų setų kovos pergalę išplėšė aikštelės veteranai ,,Vitameda" - 0:3 (19:25; 27:29; 23:25).

Jau nuo pirmojo seto pradžios ,,Vitameda" ėmė lyderiauti aikštelėje (4:13). Nuo pirmųjų taškų jie rodė susižaidimą ir stabilumą, kai tuo tarpu priešininkams to kiek stigo. Abi ekipos rengė rezultatyvias atakas, tačiau ant bangos buvo ,,Vitameda", kuri seto pradžioje išsiveržusi  priekį savo pranašumo nepaleido iki pabaigos - 19:25 (0:1).

Antrasis setas buvo atkakliausias. Kazlų Rūdos ,,Jotvingis" buvo labiau susikaupę ir apšilę nei prieš tai, todėl privertė priešininkus nemenkai pasistengti dėl pergalės. Jau nuo seto pradžios užvirė įnirtinga kova - taškas į tašką. Abi ekipos taikliais ir stipriais smūgiais rinko taškus ir nežadėjo pasiduoti. Visgi, ,,Jotvingis" klydo daugiau kartų nei ,,Vitameda" ir nors setas užsitęsė iki 29-ių taškų, nugalėjo ,,Vitameda" - 27:29 (0:1).

Trečiojo seto pradžioje žaidimą diktavo ,,Jotvingis". Tai privertė ,,Vitamedą" sunerimti ir labiau pasistengti žaidžiant. Kazlų Rūdos ,,Jotvingis" taikliai mušė kamuolius ir džiaugėsi varžovus palikę užnugaryje (10:4; 18:14). Tačiau setui artėjant prie pabaigos, ,,Vitameda" suėmė save į rankas bei išlyginę rezultatą (23:23) pelnė dar du taškus ir džiaugėsi mačo pergale - 23:25 (0:3).

Puslapis peržiūrėtas: 2402

Komentarai