Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: KSM „Startas“ vs Kauno kolegija (3:2)

KSM „Startas“ nugalėjo Kauno kolegiją

KSM „Startas“ nugalėjo Kauno kolegiją

Š. m. gruodžio 5d., Kauno sporto mokyklos Tinklinio salėje susitiko Aukščiausios A lygos komandos: KSM „Startas“ ir Kauno kolegija. Po penkių setų pergalę išpešė šeimininkai, rezultatu 3:2.

Kova buvo įspūdinga. Abi komandos labai stiprios, susižaidusios ir turinčios daug patirties. Matėsi, kad priešininkai ne tik varžėsi, bet ir mėgavosi žaidimu, tad reginys patiko ir gana gausiam žiūrovų būriui. Pradžia sėkmingesnė Kauno kolegijos ekipai, tačiau šeimininkai nepasidavė iki pat seto pabaigos, vis mažindami taškų skirtumą. Deja, kelių taškų pritrūko ir pergalę pelnė svečiai. Seto pabaiga 22:25 (0:1).

Antrame sete įtampa augo. Ekipos žengė koja kojon nenusileisdamos viena kitai. Šį kartą sėkmė nusišypsojo KSM „Startas“ pusei, rezultatu 25:23 (1:1).

Lygiosios. Žaidimas vystėsi nenuspėjamai. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Po itin atkaklios kovos laurai atiteko Kauno kolegijai. Seto pabaiga 23:25 (1:2).

Ketvirtame sete situacija nesikeitė. Nei viena pusė neketino pasiduoti ir atidavė visas jėgas. Abi komandos turėjo puikius kėlėjus: šeimininkai – I. Mazūrą (nr.6), o svečiai – A. Simaitį (nr.17), kurie padarė daugiausiai rezultatyvių perdavimų. Seto pabaigoje KSM „Startas“ išlygino rezultatą - 25:22 (2:2).

Finišo tiesiojoje ryškėjo šeimininkų pranašumas, tačiau varžovai nepasidavė ir kovojo iki paskutinių taškų. Po įtemptų rungtynių, penkių taškų persvara laimėjo KSM „Startas“ ekipa. Seto pabaiga 15:10 (3:2).

Nugalėtojų komandos narys I.Mazūras po varžybų komentavo: „Džiaugiamės pergale. Smagu grįžti į savo komandą, padėti ir laimėti.“

Puslapis peržiūrėtas: 1427

Komentarai