Rungtynės: VDU ŽŪA vs „Tinklo draugai“ ‒ KSM Startas ‒ 4 (0:3)

VDU ŽŪA3920910

„Tinklo draugai“ ‒ KSM Startas ‒ 475252525

VDU ŽŪA merginų ekipa pasidavė lengvoje kovoje prieš ,,Tinklo draugai'' KSM startas-4

Vasario 5 dieną VDU ŽŪA sporto salėje susitiko „Dailiosios“ B lygos komandos. Šeimininkai VDU ŽŪA ir  svečiai „Tinklo draugai“ – KSM Startas – 4. Po trijų setų kovos pergalę šventė „Tinklo draugai“ 0-3 Varžybos prasidėjo apylygiu žaidimu (6:6) tačiau neilgai trukus „Tinklo draugų“ ekipa pradėjo spurtuoti veržtis į priekį (11:19). Po atokvėpio ir įgavusios antrą kvėpavimą VDU ŽŪA prisivijo savo varžoves (19:20) bet tai truko tik akimirką (20:25) „Tinklo draugai“ laimi setą. Antrasis setas setas buvo VDU ŽŪA ekipos triuškinimas merginom nesisekė nei padavimai nei puolimas(4:8; 8:15) greitas setas „Tinklo draugų“ ekipai buvo tik į naudą nes jos atvyko tik išsivežti tris taškus turnyrinėje lentelėje (9:25) Trečiasis setas buvo ne ką kitoks nei antrasis. „Tinklo draugai“ ekipa vėl nuo kėlinio pradžios pirmavo ir neleido vytis savo priešininkėms (5:12; 9:21). Kėlinio baigtis buvo vėl svečių naudai (10:25) <...>