Rungtynės: Kauno TPMC vs Marito (3:0)

Kauno ,,TPMC'' įveikė ,,Marito''

Gruodžio 5 dieną, KTPMC didžiojoje salėje vyko aukščiausios ''A'' lygos vyrų varžybos, kuriose jėgas išmėgino Kauno ,,TPMC'' ir ,,Marito'' tinklininkai. Po trumpų, tačiau įtemptų varžybų, užtikrintą pergalę pelnė salės šeimininkai - Kauno ,,TPMC'' rezultatu 3:0.

Pirmame žaidimo etape ekipos viena kitai darė spaudimá. Žaidimas ėjosi intensyviu tiek vienos ir kitos komandos taškų rinkimu, jėgos atrodė apylygės (rez.: 7:6; 16:18; 22:21). Visgi, setui einant į pabaigą, Kauno ,,TPMC'' žaidėjui L. Petravičiui pavyko gerai atakuoti ir užbaigti kėlinį - 25:23.

Antrame sete, aikštelėje ryškiau pradėjo dominuoti Kauno ,,TPMC''. Komandai neblogai sekėsi atremti varžovų atakas bei patiems jas rengti. Tuo tarpu ,,Marito'' tvyrojo įtampa. Drąsinantys trenerio žodžiai komandai neleido pasiduoti - tinklininkams pavyko sumažinti taškų skirtumą (rez.: 20:15; 24:22), bet iki pergalės pritrūko. Kauno ,,TPMC'' užbaigė ir antrąjį kėlinį, rezultatu 25:22.

Trečiame sete Kauno ,,TPMC'' dar intensyviau spartino žaidimo tempą. Įpusėjus kėliniui, varžovus jau lenkė dvigubu taškų skirtumu (rez.: 14:7). ,,Marito” pasiėmė minutinę pertraukėlę, apsvarstyti žaidimo strategijos, bet grįžus komandai į aikštelę, emocijos ėmė viršú. Komanda stengėsi susitvarkyti gynyboje, statė užtvaras. Visgi, Kauno ,,TPMC” buvo stipresnė atakose bei gynyboje. Seto baigtis 25:17.