Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno TPMC vs Kauno kolegija (3:0)

,,Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš ,,Kauno kolegiją“

,,Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš ,,Kauno kolegiją“

Lapkričio 7d. 21 val. Kauno technikos profesinio mokymo centre (Didžiojoje salėje) įvyko A lygos rungtynės. Susitiko ,,Kauno TPMC" (aikštelės šeimininkai) ir ,,Kauno kolegija" (aikštelės svečiai). Po trijų setų kovos nugalėjo ,,Kauno TPMC" vaikinai - 3:0.

Pirmasis setas prasidėjo apylygėmis jėgomis (7:7). Tačiau aikštelės šeimininkai nieko nelaukę ėmė rengti rezultatyvias atakas ir išsiveržė į priekį (13:7). Nors ,,Kauno kolegijos" vaikinai taip pat nesėdėjo rankų sudėję, tačiau jiems sekėsi kiek sunkiau, o ,,Kauno TPMC" ekipa ir toliau nepaleido savo pozicijos iki seto pabaigos ir iškovojo seto pergalę - 25:17 (1:0).

Antrojo seto pradžia buvo panaši kaip ir pirmojo. Abi ekipos stengėsi dėl kiekvieno taško, tačiau didesnį pranašumą visgi turėjo aikštelės šeimininkai. Prie ,,Kauno TPMC" ekipos taškų labiausiai prisidėjo Linas Petravičius, ,,Kauno kolegijos" ekipą į priekį vedė Mantas Samuilis. Setas baigėsi ,,Kauno TPMC" pranašumu - 25:21 (2:0).

Trečiasis setas buvo atkakliausias iš visų. Nors seto pradžioje taškai išsidėstė kaip ir prieš tai, tačiau netrukus ,,Kauno kolegijos" vaikinai išsiveržė į priekį, tuo metu ,,Kauno TPMC" ekipa stengdamasi pasivyti varžovus darė daugiau klaidų, o svečiai ir toliau buvo priekyje. Tik setui artėjant prie pabaigos (19:19), ,,Kauno TPMC" tinklininkai suėmė save į rankas ir pelnydami paskutiniuosius taškus iškovojo mačo pergalę - 25:21 (3:0).

Puslapis peržiūrėtas: 1174

Komentarai