viso1 setas2 setas3 setas4 setas
LSMU9825162631

Sporto fėja9113252429

„LSMU“ po įtemptos kovos iveikė „Sporto fėja“

Lapkričio 26d. susitiko šeimininkų komanda "LSMU" prieš svečius "Sporto Fėja". Laimėjo šeimininkai (3:1).   Pirmasis setas prasidėjo LSMU ekipos padavimais ir per pirmają seto puse jie parodė kas čia šeimininkai stipriai išsiverždami į prieki (12:5). Antroji seto dalis nepakito Sporto Fėjai nepavyko atgauti prarastų taškų ir ši seta laimejo šeimininkų ekipa (25:13). 1:0 Antrasis setas prasidėjo taip pat šeimininku ekipa įsiveržė į prieki (7:4) tačiau po pirmo seto apšilusi Sporto Fėja parodė dėl ko jie čia atvyko ir atroji triuškinančiai nugalėjo LSMU ekipa rezultatu (25:16). 1:1  Trečiasis setas buvo labai įdomus nors padavimus pradėjo LSMU tačiau susikaupusi Sporto Fėja priemė servą ir pradėjo rinkti taškus (3:9). Po minutinės pertraukėlės grįžusi šeimininku ekipa pradėjo daryti mažiau klaidų ir rezultatą išlygino (9:9). Toliau sete komandos pelnė taškus viena paskui kita ir pratesimo pabaigoje triumfavo LSMU ekipa (26:24). 2:1  Ketvirtasis setas buvo lemiamas <...>