Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno kolegija vs Kauno TPMC (2:3)

,,Kauno TPMC“ įveikė ,,Kauno kolegiją“

,,Kauno TPMC“ įveikė ,,Kauno kolegiją“

Sausio 10 d. 18:30 val. Kauno kolegijoje įvyko A lygos rungtynės. Susitiko aikštelės šeimininkai ,,Kauno kolegija" ir aikštelės svečiai ,,Kauno TPMC". Po permainingos penkių setų kovos nugalėjo ,,Kauno TPMC" - 2:3 (20:25; 25:22; 25:22; 14:25; 11:15).

Pirmojo seto pradžia buvo apylygė (4:5), kol ,,Kauno TPMC" ekipa nepradėjo veržtis priek (6:13). Seto pradžioje ,,Kauno kolegija" nerado savojo žaidimo ir darė daugiau klaidų. Ir tik seto pabaigoje suėmė save į rankas ir priartėjo prie varžovų, tačiau jau buvo per vėu. Setas baigės ,,Kauno TPMC" pergale - 0:1 (20:25).

Prasidėjus antrajam setui ,,Kauno kolegija" į aikštelę žengė aršiau nusiteikusi nei prieš tai. Nuo pirmųjų taškų vaikinai rengė rezultatyvias atakas ir rinko taškus. ,,Kauno TPMC" ekipai sunkiau sekėsi tiek gynyboje, tiek atakuoti. Šeimininkai pranašumo nepaleido iki seto pabaigos, jiems ir atiteko seto pergalė - 25:22 (1:1).

Trečiajame sete vėl geriau sekėsi ,,Kauno kolegijai". Vaikinai rodė komandinį žaidimą ir ėjo priekyje. Nors ,,Kauno TPMC" ekipa ir atakavo, bet šeimininkai priešinosi atremdami jų atakas. Seto pabaigoje svečiai priartėjo prie varžovų (23:21), tačiau to nepakako, seto pergalė atiteko ,,Kauno kolegijai" - 25:22 (2:1).

Ketvirtajame sete vienareikšmiški lyderiai buvo ,,Kauno TPMC", po dviejų pralaimėtų setų vaikinai nenorėjo lengvai pralaimėti, todėl nuo pirmųjų taškų rezultatyviai atakavo ir nepaliko progos varžovams sušvelninti rezultato. Žinoma, ,,Kauno kolegija" taip pat nesėdėjo rankų sudėjusi, tačiau ketvirtame sete sėkmė buvo svečių pusėje - 14:25 (2:2).

Penktoje seto pradžioje abiejų komandų jėgos buvo lygios (6:6) ir nebuvo galima nuspėti kam atiteks šiandienos rungtynių pergalė, tačiau taškas po taško ,,Kauno TPMC" ekipa veržėsi į priekį ir pergalę iškovojo keturių taškų pranašumu - 11:15 (2:3).

Puslapis peržiūrėtas: 1101

Komentarai