Rungtynės: Cukrainis vs Bellona (0:3)

Cukrainis336918

Bellona75252525

,,Bellona'' laimi prieš ,,Cukrainį''

Lapkričio 20 dieną RIO Arenoje susitiko Moterų ,,Dailiosios‘‘ ,,A‘‘ lygos komandos. Šio susitikimo metu ,,Bellona‘‘ pranoko namų komandą ,,Cukrainis‘‘ ir iškovojo pergalę rezultatu 0:3. Pirmajame rungtynių etape ,,Bellona‘‘ diktavo spartų žaidimo tempą. Komanda rinkte rinko ištisas taškų eiles (1:6; 2:12) tuo parodydamos tikrąjį komandinį žaidimą. T. Matekonis patogiai skirstė kamuolius kitoms žaidėjoms kurios rengė rezultatyvias atakas priešininkėms. ,,Cukrainis‘‘ patyręs didelį varžovių spaudimą pasiėmė minutės pertraukėlę (rez.: 4:17) tačiau ir po jos situacija nesikeitė. Namų komandai nepavyko susitvarkyti su varžovių padavimais ir vėl daug klydo. Tad setas baigėsi triuškinančiu rezultatu – 6:25 ,,Bellonos‘‘ naudai. Sekančiame sete žaidimas mažai kuo skyrėsi nuo pirmojo. ,,Bellona‘‘ ir toliau gerai žaidė kaip komanda – sėkmingai traukė kamuolį net sudėtingesnėse situacijose. Tuo tarpu ,,Cukrainis‘‘ kiek tik galėjo <...>