Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno technikos kolegija vs Laumetris ‒ 2 (1:3)

,,Laumetris ‒ 2“ įveikė ,,Kauno technikos kolegiją“

,,Laumetris ‒ 2“ įveikė ,,Kauno technikos kolegiją“

Lapkričio 8d. 20:15 val. Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko B lygos rungtynės. Jėgas surėmė aikštelės šeimininkai ,,Kauno technikos kolegija" ir svečių teisėmis atvykęs ,,Laumetris - 2". Po keturių setų kovos pergalę iškovojo svečiai - 1:3.

Pirmajame sete „Laumetris – 2“ išėjo į aikštelę labiau pasiruošę nei priešininkai. „Kauno technikos kolegija“ dažnai klydo ir nerasdavo savo žaidimo puolime. Šį setą „Laumetris“ nusiaubė rezultatu – 13:25 (0:1).

Antrasis setas jau buvo lygesnis, „Kauno technikos kolegija“ išnaudodavo savo progas puolime, o „Laumetris“ pradėjo dažniau klysti. Visgi atėjus svarbiausiems taškams, svečių komanda pademonstravo geresni žaidimą ir laimėjo setą rezultatu – 21:25 (0:2).

Trečiajame sete „Laumetris – 2“ komanda pakeitė visus žaidėjus, žaidėjams pakilusiems nuo suolo buvo sunku įsilieti į žaidimą. Jie dažnai klydo, o tuom pasinaudojusi „Kauno technikos kolegija“ lengvai rinko taškus ir laimėjo šį setą rezultau – 25:20 (1:2).

Ketvirtajame sete „Laumetris – 2“ sugrąžino savo pagirindinius žaidėjus į aikštę ir vėl prasidėjo kova. Anksti seto pradžioje „Laumetris – 2“ stipriai įsiveržė į priekį po geros serijos padavimų. Visgi „Kauno technikos kolegija“ parodė kovą ir kovojo iki paskutinio taško, deja „Laumetris – 2“ buvo geresni ir jie laimėjo šias varžybas rezultatu – 22:25 (1:3).

Po rungtynių ,,Laumetris - 2" žaidėjas T.Matulis komentavo: ,, Šiandien buvo mūsų debiutas, kaip pirmos rungtynės tai visai geros, tačiau dar reikia susistyguot, susigrot ir patobulėt, bet šiaip sakyčiau visai neblogai."

Puslapis peržiūrėtas: 1156

Komentarai