Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Dobilas vs Tinklo inžinerija (2:3)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Dobilas1021525222515
 
Tinklo inžinerija1052520251817


Dobilas

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Arnoldas Komičius
Arturas Daujotas1800670017
Audrius Balabonas
Gytis Kvedaravičius00000000
Justas Sadzevičius43027002
Mėrūnas Savickas1561260017
Olegas Pentiochinas
Rapolas Kymantas212833003
Robertas Navickas
Saulius Vencevičius
Tomas Tarosas63144009
Vilius Stankevičius10150006
 102133122270054

Tinklo inžinerija

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Arūnas Dankovskis
Dalius Kibirkštis32123004
Darius Overlingas25102130015
Edvardas Žitmariovas50126001
Jonas Kneizevičius00000000
Lukas Kuizinas522820013
Marijus Vidrinskas51075008
Paulius Daugelavičius
Rokas Miklušis00000000
Tadas Fedaravičius
Tomas Vyšniauskas912937006
Vadimas Ribakovas00000000
 10573324360047
Puslapis peržiūrėtas: 110

Komentarai