Rungtynės: Kauno kolegija vs Kauno TPMC (2:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Kauno kolegija1092923252012

Kauno TPMC1132725212515

„Kauno TPMC“ atsirevačuoja „Kauno kolegijai“

Paskutinę kalendorinės žiemos dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko aukščiausios "A" lygos varžybos kuriose jėgas išbandė "Kauno kolegija" ( toliau "KK") ir " Kauno TPMC. Po atkaklios kovos Kauno TPMC komanda laimi varžybas 2:3 Pirmasis varžybų setas buvo gana permainingas tiek viena tiek kita ekipos žaidė tačiau darė ir daugybę klaidų. Tačiau „KK“ komanda susikauusi įstengė laimėti kėlinį (29:27) Tęsiantis varžyboms įsižaisti pavyko ir „Kauno TPMC“ komandai nors mikro traumą patyręs G.Tuska atsisėdo ant atsarginio suolelio tačiau tai dar labiau paskatino svečius stengties kurie ir laimi šį kėlinį (23:25) Rezultatui tapus 1:1“KK“ trenerės J. Simanavičienės drąsinam auklėtiniai be didelių vargų palaužia savo varžovus seto pabaigoje kas jiems atneša dar vieną laimėtą taška šiame mače (25:21) 2:1 Gana skaudus pralaimėjimas ketvirtame kėlinyje buvo netikėtas „KK“ komandai. Užtikrintai žaizdama „Kauno TPMC“ ekipa persveria rezultatą į savo pusę ir laimi setą (20:25) <...>