Rungtynės: Akademijos „Pilėnai“ vs Dainava (1:3)

Akademijos „Pilėnai“ nusileidžia „Dainavos“ ekipai

Šiandien, lapkričio 11 dieną, Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko D „Žalių“ lygos varžybos, kuriose susitiko Akademijos „Pilėnai“ ir „Dainava“. Po keturių setų kovos laimėjo „Dainavos“ ekipa 1-4

Pirmasis setas prasideda šešių taškų atkarpa „Dainavos“ naudai. Akademijos komandai sunku susikaupti ir susikoncentruoti žaidimui (5:10; 7:16). Akademijos „Pilėnai“ sugeba pelnyti tik 13 taškų ir kėlinys baigiasi „Dainavos“ naudai (25:13) 0-1

Antrasis setas nuo pradžių užverda tolygia kova (6:7; 11:11). Kova tęsiasi visą kėlinį, nes abi komandos žaidžia taškas į tašką (14:14). Netikėtas Akademijos komanda spurtas – (21:16). Tašiau priešininkai pasiveja, bet tai per vėlu, „Pilėnai“ laimi kėlinį (25:21) 1-1

Trečiame sete, savo žaidimo sugebėjimus demonstruoja „Pilėnų“ komanda, nuo kurių ne daug ką atsilieka svečiai (7:5;15:13). Tačiau Akademijos komandos žaidėjai „įkrentą“ duobėn – netinkami priėmimai ir nesugebėjimas užpulti, šia klaidų virtine naudojasi priešininkai ir tolsta nuo „Pilėnų“ (18:24). Paskutinis taškas ir laimi „Dainava“ (19:25). 1-2

Ketvirtame sete iki pusės kėlinio komandos žaidžia lygiaverčiai, tačiau 10 taškas – „Pilėnams“ tampa kritinis – pradeda daryti daug klaidų gynyboje ir puolime (10:15;12:16). Nors jie stengiasi iš paskutiniųjų, tačiau „Dainavos“ ekipa žaidžia ramiai. Kelinio baigtis (20:25) 1-4

Po rungtynių „Dainavos“ ekipa teigė, kad pergalę mums lėmė susižaidimas ir jautimas komandos narių.