Rungtynės: Dainava vs NUTPA ‒ 2 (1:3)

,,Dainava'' neįstengė pasipriešinti ,,NUTPA ‒ 2'' komandai

Sausio 6 dieną, KTPMC salėje susirungė ,,Žalių‘‘ D lygos komandos ,,Dainava‘‘ (šeimininkai) ir ,,NUTPA – 2‘‘ (svečiai). Pirmo seto pergalę sėkmingai iškovojusi ,,Dainava‘‘ neįstengė atsilaikyti tolesniuose kėliniuose prieš varžovus. ,,NUTPA – 2‘‘ šiose rungtynėse buvo taktiškesni. Varžybos baigėsi 1:3 rezultatu.

Pirmame sete besiveržiančiai ,,Dainavos‘‘ komandai, nuolat ant kulnų lipo varžovai, kurie atsilikinėjo vos vienu kitu tašku. Skaičiuojant paskutiniuosius taškus, žaidimas tapo dar atkaklesnis, buvo sunku nuspėti kuri komandą užbaigs kėlinį (rez.: 23:23). Šiame sete, ,,Dainavai‘‘ pavyko sėkmingai atremti nemažai ,,NUTPA – 2‘‘ rengiamų atakų. Pasižymėjusi stipresne gynyba, šeimininkai laimėjo kėlinį rezultatu – 25:23.

Sekančiame sete, ,,Dainava‘‘ sėkmingai veržėsi pirmyn ir priešininkus lenkė dvigubu taškų skirtumu (rez.: 10:5). Tačiau nuo šios akimirkos, viskas pasikeitė kardinaliai. ,,NUTPA – 2‘‘ komandos žaidėjai netikėtai sputavo net 9 taškų atkarpą. J. Skučienės ir N. Baltrukonio rengiamos atakos visiškai išmušė iš žaidimo ritmo ,,Dainavą‘‘. Įsiveržę ,,NUTPA – 2‘‘ žaidėjai išlaikė įgytą pranašumą ir užbaigė setą pergalingai – 20:25.

Trečiame sete komandų rezultatai buvo apylygiai, tik įpusėjus ,,NUTPA – 2‘‘ ėmė sparčiau rinkti taškus. Tuo tarpu ,,Dainava‘‘ dažniau klydo, netaikliais ar per stipriais metimais neteko nemažai taškų. Fortūna ir vėl šypsojosi ,,NUTPA – 2‘‘ ekipai. Kėlinys baigėsi 17:25 rezultatu.

Ketvirtame sete, ,,NUTPA – 2‘‘ negailestingai triuškino šeimininkus rengiamomis atakomis. ,,Dainavai‘‘ darėsi vis sunkiau susižaisti, klaidų vis gausėjo. Galiausiai, svariu rezultatu ,,NUTPA – 2‘‘ užbaigė rungtynes rezultatu 14:25.

Pasibaigus rungtynėms, ,,NUTPA – 2‘‘ žaidėjai džiaugėsi smagiomis varžybomis ir tuo, kad pavyko susikaupti bei laimėti paskutiniuosius setus.