Rungtynės: „Tinklo draugai“ ‒ KSM Startas ‒ 4 vs Jonavos KKSC (0:3)

„Tinklo draugai“ ‒ KSM Startas ‒ 43991713

Jonavos KKSC75252525

„STARTAS-4“ pralaimi „JONAVOS KKSC“ ekipai

Lapkričio 28d. 17:45 V. Kuprevičiaus progimnazijos salėje vyko Moterų „Dailiosios“ B lygos varžybos. Kurių metu savo jėgas išbandė „STARTAS-4“ ir „JONAVOS KKSC“ ekipos. Pirmojo seto pradžioje STARTAS-4 komandai kamuolys slydo iš rankų. JONAVOS KKSC merginos demonstravo puikų komandinį darbą. Pasinaudodamos priešininkių nesėkmėmis didino taškų skirtumą ir triuškino varžoves iki pat seto pabaigos. (9:25) (0:1) Antrąjį kėlinį pradėjusios JONAVOS KKSC merginos pirmąjį tašką atidavė varžovėms. Tačiau gera seto pradžia tuo ir užsibaigė. STARTAS-4 komanda darė daugiau klaidų nei JONAVOS KKSC tai vėlgi lėmė pastarųjų atitrūkimą (9:18). Kėliniui einant į pabaigą STARTAS-4 lygino rezultatą iki 6 taškų skirtumo. Bet geras dviejų žaidėjų blokas sugrąžino kamuolį į JONAVOS KKSC pusę ir pergalė liko jų pusėje. (17:25) (0:2) Lemiamame sete JONAVOS KKSC komanda lengva ranka pelnė taškus. Leisdama STARTAS-4 komandai pelnyti tik pavienius taškus. Seto pabaigą ir JONAVOS KKSC pergalę vainikavo geras puolimas. (13:25) (0:3) Atlikti namų darbai <...>