Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: KSM Startas ‒ „Tinklo draugai“ vs KSM Startas ‒ „Heksa“ (0:3)

„Heksa“ iveikė „Tinklo Draugai“ ekipa

„Heksa“ iveikė „Tinklo Draugai“ ekipa

Sausio 8d. Rio arenoje susitiko dvi sporto mokyklos ,,Startas" komandos ,,Tinklo Draugai" ir ,,Heksa" ekipos. Varžybas laimėjo ,,HEKSA" komanda. 0-3.

Setas prasidėjo nuo ,,Heksa" padavimu ir neilgai trukusjos isiveržė į priekį (1:7). ,,Tinklo Draugai" merginos atrodė pasimetusios ir darė nemažai klaidų. Setui įpusėjus tašų persvara buvo dar didesnė (3:15) ir merginoms niekaip nepavyko atgauti prarastų taškų. Šio seto pergalė atitenka ,,Heksa" ekipai , rezultatu - 12:25 0-1.

Antrasis setas buvo kitoks , susikaupusios ,,Tinklo Draugu" merginos pradėjo daryti stiprias atakas , taip jos įgavo nebloga pranašuma (8:4). Tačiau ,,Heksa" merginos tai pat nesiruošė nusileisti ir susirinkusios kamuolius išlygino rezultatą (8:8). Nuo šio momento taškai ėjo vienas paskui kita ir nebuvo galima pasakyti kas laimės. Atėjus seto pabaigai ,,Heksa" komanda vis dėlto parodė jog jos labiau nori laimėti ir užbaigė seta , rezultatu - 21:25 0-2.

Trečias setas buvo įdomus. ,,Heksa" ekipa kaip ir pirmame sete įgavo taškų pranašumą , bet jis nebuvo itin didelis ir ,,Tinklo Draugai" merginos greitai jas pasivyjo ir aplenkė (12:6). Pranašumas išliko beveik iki žaidimo pabaigos ir atrodė ,kad jos laimės šį seta ,bet ,,Heksa" ekipa nesiruošė pralaimėti išlygino rezultata (21:21). Komandos pelnė taškas į tašką ir atėjus pratesimui ,,Heksa" ekipa užbaigė varžybas savais taškais , rezultatu - 24:26 0-3.

Puslapis peržiūrėtas: 844

Komentarai