Rungtynės: KTU vs Aušrinė ‒ Titmaras (3:1)

,,KTU'' iškovojo pergalę prieš ,,Aušrinės ‒ Titmaro'' komandą

Lapkričio 5 dieną, KTU statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje vyko moterų ,,Dailiosios'' grupės varžybos - ,,KTU'' prieš ,,Aušrinės - Titmarą''. Po įtemptų keturių kėlinių, salės šeimininkėms pavyko iškovoti pergalę 3:1.

Pirmuose dvejuose setuose ,,KTU'' tinklininkės nuožmiai rinko taškus atkarpomis nuo pačių pirmųjų žaidimo minučių. ,,Aušrinės - Titmaro'' ekipai sunkiau sekėsi tiek gynyboje, tiek puolime. Tad abu setai buvo kur kas palankesni namų komandai - pirmąjį setą užbaigė rezultatu 25:23; antrojo baigtis - 25:19.

Trečiame sete ,,Aušrinės - Titmaras'' neketino taip lengvai atiduoti ,,KTU'' pergalės. Žaidimas prasidėjo taškas į tašką. Namų komanda ėmė daryti daugiau klaidų, ko pasekoje, varžovės naudodamos tuo, ėmė veržtis į priekį. Setui baigiantis, ,,KTU'' blokuotais mušimais stengėsi išvengti priešininkių atakų. Komandai pavyko sumažinti skirtumą (rez.: 17:23; 22:23), tačiau lemiamos klaidos neleido taip lengvai pelnyti pergalės ir paskutiniuosius taškus susižėrė ,,Aušrinė - Titmaras'', rezultatu 22:25.

Ketvirtasis setas buvo kupinos įtampos. Abi stiprios komandos žaidė taškų atkarpomis, tačiau ,,KTU'' nuolatos buvo vienu žingsneliu arčiau pergalės šiame kėlinyje. Įgytą pranašumą ekipai pavyko išlaikyti iki pat pabaigos ir užbaigti šio vakaro rungtynes rezultatu 25:21 (3:1).