Rungtynės: Marito vs KSM „Startas“ (3:0)

Marito75252525

KSM „Startas“46111718

„Marito“ laimi prieš KSM „Startas“ komandą

Lapkričio 8d. S. Lozaravičiaus pagr. mokyklos sporto salėje įvyko vyrų „A lygos“ varžybos – KSM „Startas“ (svečiai) ir „Marito“ (šeimininkai). Po trijų setų laimi „Marito“ ekipa rezultatu 0:3 Pirmąjį setą puikiai pradeda Marito ekipa (4:8). Jaunieji „Starto“ vaikinai nesugeba susikoncentruoti o tai Marito tik į naudą. Rezultatas tampa dvigubas (18:8) ir vis labiau auga šeimininkų naudai kurie demonstruoja puikią formą. Kėlinio baigtis 25:11 „Marito“ ekipos naudai. 0-1 Antrasis kėlinys ne daug ką skiriasi nuo pirmojo. „Marito“ demonstruoja puikų komandinį susižaidimą o jaunieji tinklininkai stengiasi jiems atsilaikyti (15:9). Septynių taškų atkarpa šeimininkų naudai (22:11) ir dvigubas rezultatas – varžovams tampa neįveikiama užduotis. „Starto“ komandai tenka pripažinti priešininkų pergalę antrame kėlinyje (25:17) 0-2 Trečias kėlinys taip pat ilgai neužtrunka <...>