Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: La Vita Volley vs Aušrinė ‒ Titmaras (0:3)

„Aušrinė ‒ Titmaras“ sutriuškino „La Vita Volley“.

„Aušrinė ‒ Titmaras“ sutriuškino „La Vita Volley“.

Moterų "A" lygos varžybose susitiko dvi komandos esančios viena kitos greta turnyrinėje lentelėje. Šeimininkių komanda "La Vita Volley" ir svečių komanda iš Jonavos "Aušrinė - Titmaras". Svečių komandą pademonstravo nuostabų žaidimą ir laimėjo rezultatu - 0:3.

Pirmajame sete komanda iš Jonavos beveik neklydo ir demonstravo nuostabų žaidimą. Priešininkės buvo pasimetusios ir niekaip nesugebėjo užpulti komandos iš Jonavos. "La Vita Volley" labai daug klydo šiame sete padarė net keturiolyką klaidų, kas neleido jiems parodyti rimtesnės kovos ir pralaimėjo rezultatu - 9:25 (0:1).

Antrajame sete jau žaidimas atrodė lygesnis, tačiau setui įpusėjus "Aušrinė - Titmaras" sužaidė kita nuostabią atkarpą ir pelnė devynis taškus iš eilės. Šis setas buvo labai panašus į pirmajį, nes "La Vita Volley" vėl suklydo daugiau nei dešimt kartų, o "Aušrinė - Titmaras" tik keturias klaidas. Gera Jonaviečių gynyba leido joms palaužti priešininkes ir laimėti rezultatu - 15:25 (0:2).

Trečiajame sete daug žaidimas nepakito, "Aušrinė - Titmaras" ir tuoliau žaidė nuostabiai, puikiai puolė, gynės ir padavinėjo. Jos šiandien atrodė nenugalimos, o jų priešininkės visiškai sulužo ir strigo puolime, dažnai klydo, jos šiandien nesugebėjo parodyti rimtesnės kovos ir palaimėjo rezultatu - 16:25 (0:3).

Puslapis peržiūrėtas: 1339

Komentarai