Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSU vs La Vita Volley (3:1)

„LSU“ po įtemptos kovos nugalėjo „La Vita Volley“.

„LSU“ po įtemptos kovos nugalėjo „La Vita Volley“.

Moterų "A" lygos atkrintamosiose važybose susitiko šeimininkių komanda "LSU" ir svečių teisėmis atvykusios "La Vita Volley". Po įdomios ir daug jėgu pareikalavusios kovos "LSU" džiaugėsi pergalę rezultatu - 3:1.

Pirmajame sete nuo pat varžybų pradžios didesnė iniciatyvą rodė "LSU" tinklininkės kurios žaidė gerą tinklinį, puikiai statė užtvaras, spaudė varžovės nuo padavimo linijos ir gerai puolė. Tuo tarpu "La Vita Volley" dažnai strigo puolime kas vedė prie klaidų ir neleido vytis varžovių. Šiame sete "LSU" nesunkiai laimi rezultatu - 25:17 (1:0).

Antrajame sete svečių komanda nei sekundei nebegalvojo apie praeito seto pralaimėjimą ir nuo pat seto pradžios rodė maksimalų susikaupimą ir jų žaidimas stulbinamai pagerėjo. Jos labai gerai sudirbo statydamos užtvaras ir rado savo būdus rinkti taškus. Tačiau "LSU" nebuvo ką prastenės ir į visus varžovių taškus atsakydavo savo geromis atkarpomis ir užvirė labai apylygis žaidimas. Iki pat seto pabaigos nebuvo aiškų kas laimės, tačiau šiame sete fortuną nusišypsojo "LSU" tinklininkėmis kurios laimėjo rezultatu - 25:23 (2:0).

Trečiasis setas buvo visišikai skirtingas nei prieštai buvė du. "La Vita Volley" pajuto, kad "LSU" šiek tiek atsipalaidavo ir gal jau pradėjo mastyt, kad yra laimėjusios ir tuo pasinaudojusios iškarto smogė savo varžovėms. Šiame sete "La Vita Volley" žaidėjos buvo nesustabdomos, o "LSU" žaidimas visiškai sugriuvo, jos savo jėgomis pelnė vos penkis taškus ir buvo visišikai bejėgios prieš savo varžovės. Šį setą nesunkiai laimi svečių komanda rezultatu - 11:25 (2:1).

Ketvirtajame sete užvirė nuožmi kova, "La Vita Volley" buvo "ant bangos" ir toliau rodė gerą žaidimą, o "LSU" sugebėjo susikaupti ir sugryžti į aikštelė nusiteikusios nuožmiai kovai. Abi komandos pademonstravo maksimalias pastangas ir rodė gražius epizodus vienas po kito tiek užtvarose, tiek gynyboje. Abiejų komandų puolimas buvo sunkiai sustabdomas ir buvo visišikai neįmanoma nuspręsti kas šiandien laimės. Tik mažų detalių geresnių išpildymų seto pabaigoje galėjo džiaugtis "LSU" kurios sugebėjo išplėšti pergalę iš varžovių nagų rezultatu - 27:25 (3:1).

Puslapis peržiūrėtas: 656

Komentarai