viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Dainava7817182518

Nemunas9825252325

„Dainava“ turėjo pripažinti „Nemunas“ komandos pranašumą.

Sausio 29d. 20:00val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko „Žalių“ D lygos rungtynės tarp šeimininkų „Dainava“ ir svečių „Nemunas“ komandų. Pergalę po keturių setų kovos iškovojo svečių „Nemunas“ komanda. Rungtynėse geriau startavo svečių komandą (2:8) nors aikštelės šeimininkams pavyko stabilizuoti situaciją (10:12) viso seto metu priekyje buvę „Nemunas“ užtikrintai laimėjo pirmąją susitikimo dalį (17:25). Antrasis setas prasidėjo lygia kova (6:6). Kėlinuko eigoje Nemuno komandai pavyko perimti iniciatyvą (7:11) bet aikštelės šeimininkai „Dainava“ greitai sugebėjo atsitiesti (12:13). Tačiau tuomet dar kartą spurtą atlikę Nemuno tinklininkai perėmė seto kontrolę (14:22) ir saugiai laimėjo ir antrąją mačo dalį (18:25). Trečiosios rungtynių dalies pirmojoje pusėje vyko nuožmi,atkakli ir lygi kova (7:7) (11:11) (13:13). Antrojoje kėlinuko pusėje iniciatyvą ir vėl perėmė „Nemunas“ (16:21) ir atrodė <...>