Rungtynės: Fortūna vs KSM Startas ‒ „Heksa ‒ 2“ (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Fortūna1072519252315

KSM Startas ‒ „Heksa ‒ 2“1032125222510

Fortūnos pergalė prieš KSM Startas -Heksa 2

Sausio 11 dieną Kauno TPMC sporto salėje įvyko Moterų "Dailios" B lygos varžybos. Šeimininkių "Fortūnos" komanda į svečius priėmė KSM Startas -Heksa 2 komandą. Po ilgos penkių setų kovos pergale džiaugėsi "Fortūnos" komanda (3-2) Pirmame kėlinyje pirmi taškai buvo nedrąsūs abiejoms ekipoms. Tiek šeimininkės tiek svečių komandos žaidėjos labai sunkiai (5:5; 10:8). Tačiau po tokaus gana varginančio žaidimo Fortūnos merginos pradėjo bėgti nuo savo priešininkių (23:9). Po tokio spurto svečių ekipos trenerė sustatė savo auklėtinias kurios prisivijo tačiau nesugebėjo aplenkti (25:21) 1-0 Antrame kėlinyje stulbinantis Fortūnos startas  greitai malsinamas (9:1; 13:7; 14:14). Sunkiai susikaupianti ir išsiblaškiusi šeimininkių komanda nesugeba priiminėi kamuolių. Tai Heksos komandos žaidėjos pastebėjusios inirtingai stengėsi laimėti kėlinį ir išlyginti rezultatą. Joms pavyksta setą laimi rezultatu (19:25) 1-1 Trečiame sete žaidimas vyksta banguotai. Vieną akimirką pirmaujančios vaidmeniu puošiasi viena komanda <...>