Rungtynės: KTU vs KSM Startas ‒ „Heksa“ (3:2)

Penkių setų kovoje pranašesnės buvo „KTU“ merginos

Lapkričio 15 dieną, KTU Statybos ir architektūros sporto salėje įvyko „Dailiosios“ lygos A grupės varžybos. Namų sienas gynė „KTU“ ekipa, o svečių teisėmis buvo „KSMS – HEKSA“ merginos. Po penkių kėlinių pergalė atiteko „KTU“ komandai 3-2

Pirmame sete komandos žaidė taškas į tašką (4:4; 9:10; 15:15). Tiek viena, tiek kita komanda stengiasi iš paskutiniųjų, kad tik kėlinio pabaiga būtų jų naudai, tačiau sėkmė nusišypso „KSMS – HEKSA“ ekipai (24:26) 0-1

Antrasis kėlinys pasikeitė neatpažįstamai – „KSMS – HEKSA“ sunkiai renka taškus savo naudai, ko nepasakysi apie „KTU“ ekipą. (10:4; 17:8). Išsiveržusios daugiau nei dviguba taškų persvara, „KTU“ merginos baigia kėlinį (25:12) ir išlygina kėlinių santykį 1-1

Trečiame sete, po gana skaudaus nuopuolio keliasi „KSMS – HEKSA“ (5:9), tačiau taip lengvai „KTU“ merginos net nemėgina pasiduoti ir švelnina rezultatą (11:12). Užverda kova taškas į tašką ir komandos demonstruoja ką yra išmokusios treniruočių metu (24:25). Kėlinys tęsiasi toliau, tačiau fortūna nusišypso vėl „KTU“ merginoms (27:25) 2-1

Ketvirtas setas prasideda abiejų komandų rezultatyviomis atakomis (4:4; 6:7). Tačiau „KSMS – HEKSA“ komanda „šauna“ į priekį (8:16) ir padvigubina savo taškų skirtumą tarp priešininkių. „KTU“ komanda nepasiduoda ir susima, tačiau tam jau vėlu – „KSMS – HEKSA“ lygina setų santykį (19:25) 2-2

Penktame sete, prasideda tiek psichologinė, tiek emocinė kova. Abi komandos stengiasi iš paskutiniųjų, nors žaidimui jėgų beveik nelikę (4:4; 9:9). Taškas į tašką žaisdamos komandos nenusileidžia viena kitai (15:15), tačiau lemiami taškai užsidega „KTU“ ekipos švieslentės pusėje ir jos švenčia pergalę (18:16) 3-2