Rungtynės: VDU ŽŪA vs „Tinklo draugai“ ‒ KSM Startas ‒ 4 (0:3)

VDU ŽŪA merginų ekipa pasidavė lengvoje kovoje prieš ,,Tinklo draugai'' KSM startas-4

Vasario 5 dieną, VDU ŽŪA sporto salėje susitiko „Dailiosios“ B lygos komandos. Šeimininkai VDU ŽŪA ir  svečiai „Tinklo draugai“ – KSM Startas – 4. Po trijų setų kovos pergalę šventė „Tinklo draugai“ 0-3
Varžybos prasidėjo apylygiu žaidimu (6:6), tačiau neilgai trukus, „Tinklo draugų“ ekipa pradėjo spurtuoti, veržtis į priekį (11:19). Po atokvėpio ir įgavusios antrą kvėpavimą VDU ŽŪA prisivijo savo varžoves (19:20), bet tai truko tik akimirką (20:25) „Tinklo draugai“ laimi setą.
Antrasis setas setas buvo VDU ŽŪA ekipos triuškinimas, merginom nesisekė nei padavimai nei puolimas(4:8; 8:15), greitas setas „Tinklo draugų“ ekipai buvo tik į naudą, nes jos atvyko tik išsivežti tris taškus turnyrinėje lentelėje (9:25)
Trečiasis setas buvo ne ką kitoks, nei antrasis. „Tinklo draugai“ ekipa vėl nuo kėlinio pradžios pirmavo ir neleido vytis savo priešininkėms (5:12; 9:21). Kėlinio baigtis buvo vėl svečių naudai (10:25)