Rungtynės: Korys vs Dainava (0:3)

Korys57232014

Dainava75252525

,,Korio'' komandą neatsilaikė prieš ,,Dainavos'' ekipą

Gruodžio 16 d. „Žalių“ D lygos varžybos įvyko  ASU sporto salėje. Čia savo jėgas išmėgino „Korys“ ir „Dainavos“ ekipos. Po sunkios kovos abiems komandoms pergalė atitenka „Dainavos“ ekipai 0-3 Varžybos prasideda rezultatyviomis tiek vienos tiek kitos komandos atakomis (3:3; 10:10). Neina nei vienai ekipai nei kitai atitrūkti nuo savo priešininkų Visą kėlinį komandas skiria tik keli taškai. Visada atsiliekanti „Korio“ komanda kėlinio pabaigoje sugeba išlyginti rezultatą (23:23) tačiau neteisinga gynyba jiems atneša kėlinio pralaimėjimą (23:25) 0-1 Antrame kėlinyje pirmaujančios vaidmenį demonstruoja „Korio“ ekipa (6:3). Tačiau „Dainavos„ komanda tuoj pat susima ir lygina bei aplenkia savo priešininkus (13:16). Dar pora rezultatyvių atakų atlikusi ,,Dainavos'' komanda nebeleidžia prisivyti salės šeimininkams. Kėlinio baigtis (20:25) 0-2 Trečias ir paskutinis šių varžybų kėlinys trunka neilgai <...>