viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Vitameda9622282125

Kauno TPMC10325262527

„Kauno TPMC“ kovoje prieš „Vitameda“ pasipuošia aukso medaliais

Antrosiose varžybose kurios vyko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje,dėl pirmos vietos rudens taurėje varžėsi  „Vitamedos“ ir „Kauno TPMC“ komandos. Po atkaklios kovos „Vitamedos“ ekipa turėjo pripažinti „Kauno TPMC“ pranašumą rezultatu 1:3 Pirmasis kėlinys prasideda gana žymia „Kauno TPMC“ persvara (6-12).  Tačiau šeimininkų komanda net negalvoja taip lengvai pasiduoti ir atiduoti aukso medalių savo priešininkams. Keletas rezultatyvių atakų pirmu tempu kurias atliko K. Bradausko ir R. Pociaus duetas – rezultatas tampa (11-14). Komandas skiria tik keli taškai ir toks taškų skirtumas tęsiasi iki minutinės pertraukėlės kurią ima „Vitamedos“ komanda (21-23). Minutinė pertraukėlė aikštelės šeimininkams nepadėjo „Kauno TPMC“ laimi pirmąjį kėlinį (22-25) 0:1 Antrajam kėliniui prasidėjus minimalią persvarą turi „Vitamedos“ ekipa (6-3). Taip taškas po taško komandos judu pirmyn kėlinio pabaigos. „Kauno TPMC“ komandoje kėlinio viduryje prasideda komandiniai pykčiai ir nesutarimai (17-13). Tad labai lengva pasimesti ar tai komanda daro tikslingai norėdama blaškyti savo priešininkus ar tai iš tikrųjų pykčiai dėl kvailai prarastų taškų. Pykčiai nesiliauja <...>