viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Kauno kolegija1112620252515

LSU97282517189

,,Kauno kolegija'' namuose įveikė ,,LSU'' ekipą

Vasario 9 d. 17:30 val. Kauno kolegijos sporto salėje įvyko aukščiausios A lygos rungtynės. Aikštelėje susitiko šeimininkai - "Kauno kolegijos" ekipa ir svečių teisėmis atvykusi ,,LSU’’. Rungtynės tęsėsi iki penkių setų kol po įnirtingų varžybų ,,Kauno kolegijai‘‘ pavyko išsikovoti pergalę rezultatu 3:2. Nuo pat pirmojo seto pradžios sparčiu tempu ,,Kauno kolegijai‘‘ sekėsi veržtis į priekį priešininkus paliekant užnugaryje (rez.: 8:2; 16:9; 20:14). Tuo tarpu ,,LSU‘‘ žaidėjai bandė spręsti komandinio žaidimo problemas išnaudojant minutės pertraukėlę. Ekipai sunkiai sekėsi gynyboje tad taškus rinko iš priešininkų daromų klaidų. Visgi kuomet šeimininkų pergalė buvo jau ranka pasiekiama (rez.: 24:19) įvyko žaidimo akibrokštas. Netikėtai seto pabaigoje ,,LSU‘‘ atsitiesė ir spurtavo penkių taškų atkarpą (rez.: 24:20; 24:24) taip priblokšdami ,,Kauno kolegijos‘‘ ekipą. Pastarajai komandai <...>