Rungtynės: LSMU vs Vitameda (0:3)

LSMU58161428

Vitameda80252530

,,LSMU'' nepavyko pasipriešinti ,,Vitamedos'' ekipai

Balandžio 15 dieną vyko B lygos rungtynės kurių metu ,,Vitamedos‘‘ ir ,,LSMU‘‘ ekipos varžėsi dėl prizinių vietų pozicijos Didžiajame finale. Rungtynių pradžioje iniciatyvą parodžiusi ,,Vitameda‘‘ tinklininkai puikiai žaisdami gynyboje ir rezultatyviai pelnydami taškus iškovojo galimybę varžytis dėl pirmosios vietos sekančiame etape (0:3). Pirmojo seto žaidimas prasidėjo gana apylyge kova kuriuo metu ,,LSMU‘‘ komandos žaidėjai įgijo trijų taškų persvarą. Tačiau ši akimirka truko neilgai. ,,Vitamedos‘‘ ekipai pavyko spurtuoti aštuonių taškų atkarpą (9:6; 9:13) ir įgyti pranašumą kurį pavyko išlaikyti iki pat kėlinio pabaigos. ,,LSMU‘‘ nepavyko pralaužti ,,Vitamedos‘‘ gynybos ir setas baigėsi priešininkų pergale – 16:25. Sekantis kėlinys vienareikšmiškai priklausė ,,Vitamedai‘‘. Šioji nesunkiai rinko taškus ir demonstravo gražų komandinį žaidimą. Tuo tarpu <...>