Rungtynės: KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 2 vs KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 3 (2:3)

KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 2 turėjo pripažinti KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 3 pranašumą

Sausio 9 dieną, vyko Moterų „Dailiosios A“ lygos rungtynės - KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 2“ prieš ,, KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 3''. Sezono rungtynėse ,, KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 3'' komandai sekasi itin gerai ir po šių laimėtų varžybų įsitvirtina pirmoje turnyrinės lentėlės vietoje su 23 taškais, o priešininkės lieka -10-tos su 5 taškais. Prasidėjus varžyboms buvo tikrai sunku nuspėti, kas taps šių varžybų nugalėtojomis.

Pirmąjį setą, su 12 padarytų klaidų, per plauką pavyko laimėti ,, KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 3'' komandai – 24:26.

Antrame sete ,, KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 2 ‘‘ revanšavosi. Žaidimui einant į pabaigą, komanda spurtavo 5t. atkarpa ir užbaigė seto žaidimą – 25:18. Šio kėlinio varomoji jėga priklausė Gustei Danilovaitei (nr.1), kuri padavimais iš šuolio pelnė net 4 ACE‘us šiame kėlinyje.

Trečiame sete didelėmis 5-6 taškų atkarpomis į piekį veržėsi šeimininkių ekipa.Didžiausią indėlį komandai atnešė Gerda Mingailaitė (nr.4) pelnydama 8 taškus. 25:21

Ketvirtame sete, suklupusi „KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 2 ‘‘ komanda su rinko tik 6 taškus, kuriuos padovanojo priešininkių ekipa. Daugiauiai pasižymėjo Kamilė Kandrotaitė (nr.11) - 3 t., 1 ACE‘as, 1 blokas ir Martyna Paukštytė (nr.15) – 4 t., 2 ACE‘ai. 6:25

Penktame kelinyje puikiai pasižymėjusi Justina Mičiulytė pelnė - 4 t., ir 2 ACE‘us, ir taip padėjo savo ekipai „KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 3“ rezultatu 6:15 laimėti kėlinį.

Po inirtingų varžybų kalbinta „KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ “ komando kapitonė Gustė Danilovaitė (nr.1), jas komentavo taip:

Gaila, kad pralaimėjote, tačiau kad nutiko?

„Kaip trenerė ir teigė, pirmieji trys keliniai ėjosi kaip iš natų, tačiau ties 4 setu komanda tarsi subyrėjo. Net nežinau, nepavyko priimti kamuolių, kas ir lėmė tokią varžybų baigtį“

Sveikinu, puikūs padavimai iš šuolio ir net 6 ACE‘ai, kas tai lėmė?

„Net nežinau, čia nuopelnai trenerei, šiaip niekada gerai nepadavinėjau, tačiau šiandien „paėjo“ juokdamasi atsakė žaidėja.

KTML sezonas jau artėja į pabaigą, kokią vietą planuojate užimti galutinėje rezultatų lentelėje?

„Darysime viską, kad patektume į pusfinalį“

Taip pat duodama interviu priešininkų komandos libero žaidėja Simona Povilaitytė (nr.16) teigė:

Pirmas kelinys laimėtas, tačiau veliau du pralaimėti, kas tai lėmė?

„Manau, kad tai lėmė poilsis, kurio turėjome tikrai labai daug ir prastas apšilimas, tiesiog nespėjome gerai apšilti“

KTML sezonas jau artėja į pabaigą ir rezultatų turnyrinėje lentelėje užimate pirmąją vietą, ko tikitės pabaigoje?