Rungtynės: Laumetris vs KSM ‒ Startas (0:3)

viso1 setas2 setas3 setas
Laumetris58142123

KSM ‒ Startas75252525

KSM ‒ Startas vaikinai laimėjo prieš Laumetrį.

Šiandien Gruodžio 5 d. B lygoje RIO arenoje susitiko Laumetrio ir KSM - Starto vaikinai ir po atkaklios kovos šeimininkams teko pripažinti svečių pergalę 0:3. I setas - 14:25 II setas - 21:25 III setas - 23:25 Po rungtynių buvo pakalbintas KSM - Starto kapitonas Edvinas Ancuta. Sveikiname su pergale kaip vertinate šiandiena savo komandos žaidimą? Sužaidėme gerai galėjome daryti mažiau klaidų bet šiaip džiaugiuosi laimėtom varžybom ir tiek. Trečiajame sete jau atrodė kad priešininkai užkabins setą ką padarėte kad to išvengtumėte? Trenerė laiku paėmė pertraukėlę o mes tiesiog per anksti pradėjome džiaugtis pergale o priešininkai tuo pasinaudojo ir beveik nelaimėjo seto bet kaip sakiau trenerės paimta pertraukėlė vėl mus gražino žaidimui (juokiasi)   <...>