Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Komandų statistika » „TOP Sport“ paplūdimio vyrų tinklinio lyga

komandarungt.EFFPTSACEASBLTO
AKSA gelžbetonio konstrukcijos625,0043,836,5015,671,8312,17
Iš alaus38,3334,003,3310,330,0014,00
Mėlyni427,0048,255,0021,751,5010,25
Nando51,4026,404,204,400,4014,40
Perkūnas613,8339,673,5015,001,1713,67
Raudondvaris623,1742,177,1715,500,5014,17
TOP Sport624,6745,504,8316,502,0010,83
Vataip425,7546,256,7515,751,2514,25