Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: KTU vs Laumetris (0:3)

 viso1 setas2 setas3 setas
KTU65212321
 
Laumetris75252525


KTU

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Darius Overlingas1100000002
Elisiejus Kumiščius001000200-2
Karolis Pleskūnas12100004009
Laurynas Benediktavičius165010080014
Mantautas Darasevičius401200700-1
Robertas Krašauskas4200004002
Rytis Savickas2019000400-2
Tautvydas Brazaitis1001001001
 65921400300023

Laumetris

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Albertas Maskaliūnas5111001006
Linas Petravičius141020030014
Lukas Grigaitis8001003006
Mantas Kažukauskas10004007007
Marius Švilpauskas11230001001
Martynas Kielius1001000002
Taurius Putna1100001001
Ugnius Putna100000200-1
 75424900180036
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 9469

Komentarai