Rungtynės: Kauno technikos kolegija vs Nemunas (3:1)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kauno technikos kolegija9125162525

Nemunas738252218

,,Kauno technikos kolegijos'' pergalė prieš ,,Nemuno'' žaidėjus

Vasario 7 dieną KTK sporto salėje vyko C lygos varžybos. Į rungtynes atvykus gausiai ,,Kauno technikos kolegijos‘‘ komandai pavyko iškovoti pergalę prieš ,,Nemuno‘‘ žaidėjus (nepilnos sudėties) rezultatu – 3:1. Pirmąjį setą ,,Kauno technikos kolegija‘‘ užbaigė triuškinančiu rezultatu – 25:8. Šioji taikliais padavimais bei blokuotais mušimais pelnė nemažai taškų. Antrame sete ,,Nemuno‘‘ komandos žaidėjai tvirtai laikėsi trise prieš varžovus. Kėlėjui I. Zenkui bei R. Bajorinui kartu su T. Mikolaičiu pavyko rezultatyviai pradėti žaidimą ir įgytą pranašumą išlaikyti iki pat kėlinio pabaigos. Situaciją bandė pakreipti kita linkme M. Bedalis pakeitęs aikštelėje G. Žvirblį tačiau žaidimas ir toliau klostėsi kaip klostęs varžovų naudai. ,,Nemuno‘‘ trio puikiai žaidimą baigė užtikrintu rezultatu – 16:25. Trečio seto žaidimas buvo apylygis komandos vienodu tempu pelnė taškus. Paskutiniuosius pavyko susižerti ,,Kauno technikos kolegijai‘‘. Nesėkmingas ,,Nemuno‘‘ padavimas kainavo prarastą pergalę – 25:22. Paskutiniame kėlinyje ,,Kauno technikos kolegija‘‘ šiek tiek labiau susikoncentravo į žaidimą. Blokuotais mušimais komandą saugojo nuo ,,Nemuno‘‘ rengtų atakų L. Žalkauskas bei A. Gudauskas – taip šiame sete komandai pelnydami daugiausia taškų. Salės šeimininkams pavyko rungtynes užbaigti 25:18 (3:1) rezultatu. <...>