Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Tinklo inžinerija vs Blokada (1:3)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Tinklo inžinerija9731212520
 
Blokada10233251925


Tinklo inžinerija

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Dalius Kibirkštis1132320040012
Edvardas Žitmariovas104110050010
Edvinas Visockas9111004007
Karolis Rupeikis10100005006
Lukas Spundzevičius0000000000
Marijus Vidrinskas5404008005
Martynas Kačinskas4003004003
Rokas Miklušis001000200-2
 9713261100320041

Blokada

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Alanas Silkinas13002009006
Edvinas Krikužas1640400110013
Gabrielius Misailovas73311001400-3
Kęstutis Ranšys12013006009
Lukas Kirchovas143260020021
Paulius Gurauskas7223007005
 10212361900490051
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 1253

Komentarai