viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Magnus021252618

Last Minute025112825

„Magnus“ po atkaklios kovos antrą kartą nusileido „Last Minute“ komandai

Vasario 11d. 20:00val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko Žalių „D“ lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „Magnus“ ir svečių „Last Minute“. Pergalę po keturių setų kovos iškovojo ir ketvirtąjį laimėjimą per aštuonis susitikimus į savo sąskaitą įsirašė svečių „Last Minute“ ekipa.Susitikimo pradžioje iškart į priekį šovė svečiai „Last Minute“ (3:7) sėkmingiau rungtynes pradėję svečiai seto eigoje dar labiau padidino turėtą pranašumą (5:11). Nors aikštelės šeimininkai stabilizavo situaciją ir sugebėjo per pusę nukirpti varžovų persvarą (11:14) 4 taškus be atsako pelnę „Last Minute“ ir vėl įgijo apčiuopiamesnį pranašumą (11:18). „Magnus“ dar kartą pademonstravo charakterį ir palaipsniui sugebėjo sušvelninti savo atsilikimą (15:20); (20:22) bet aikštelės šeimininkų spurtą atlaikę „Last Minute“ laimėjo pirmąjį rungtynių setą rezultatu (21:25).Antroje mačo dalyje geriau startavo jau „Magnus“ (6:3) <...>