Rungtynės: Kauno kolegija vs Jonavos „Aušrinė ‒ Titmaras“ (0:3)

viso1 setas2 setas3 setas
Kauno kolegija041913

Jonavos „Aušrinė ‒ Titmaras“0252525

Lengva Jonavos tinklininkių pergalė prieš Kauno kolegijos studentes

Vasario 24d. įvyko varžybos tarp Jonavos "Aušrinė - Titmaras" ir Kauno kolegijos tinklininkių. Nesunkią pergalę iškovojo Jonavos tinklininkės.Pirmasis setas prasidėjo puikiu Jonavos komandos žaidimu. Puikių pamokų išrašiusios jaunesnioms oponentėms viešnios iš Jonavos setą pradeda 17:3 daugiausiai D. Železniakaitės dėka kuri paduoda 5 neatremiamus padavimus. Tai iššaukia varžovių komandos trenerės minutės pertraukėlę kurios metu studentės gauna daug pylos nuo trenerės. Pertraukėlė nepadeda o Jonavos žaidėjos toliau puikiai žaidžia ir sutriuškina varžoves (25:4). Antrasis setas jau žada rimtesnę kovą ir šeimininkės jau labiau pasitikėdamos savo jėgomis puikiai žaidžia seto pradžią ir įsiveržia į priekį (12:6). Susikaupusios Jonavos tinklininkės inicijuoja spurtą 9:0 ir veržiasi į priekį rodydamos savo pranašumą. Įjungia aukštesnę pavarą ir laimi antrąjį setą 25:19.Trečiasis setas lieka tik formalumas. Viešnios vėl demonstruoja savo žaidimą ir trečiąjį setą vėl laimi gana lengvai (25:13). <...>