Rungtynės: Nemunas vs Kur septintas (0:3)

Nemunas65182522

Kur septintas77252725

„Nemunas“ nusileido „Kur septintas“ komandai.

Gruodžio 2d. 19:00val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko „Žalių“ D lygos rungtynės tarp šeimininkų „Nemunas“ ir svečių „Kur septintas“ ekipų. Užtikrintą pergalę po trijų setų kovos šventė „Kur septintas“ tinklininkai. Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą perėmė svečiai „Kur septintas“ (6:11). Viso seto metu nuo Nemuno komandos saugų atstumą turėję svečiai neleido aikštelės šeimininkams priartėti per mažiau kaip 4 taškus ir užtikrintai laimėjo pirmąją rungtynių dalį (18:25). Antrajame kėlinuke vaizdas jau skyrėsi. Šį sykį geriau startavo šeimininkai „Nemunas“ (12:6) bet po paprašytos „Kur septintas“ komandos pertraukėlės svečiai panaikino turėtą deficitą (13:13). Antroje seto pusėje vyko nuožmi permaininga ir sunkiai prognozuojama kova. Seto pabaigoje svečiams esant priekyje (19:23) aikštelės šeimininkai suorganizavo spurtą 6:1 ir buvo atsidūrę per tašką nuo laimėto seto (25:24). Tačiau puikiai lemiamais momentais žaidę svečių tinklininkai laimėjo ir antrąją susitikimo dalį (25:27). Trečiasis setas prasidėjo analogiškai pirmajam susitikimo setui <...>