Rungtynės: LSMU vs JTK „Dobilas“ (3:0)

LSMU 3:0 laimėjo prieš JTK „Dobilas“

Lapkričio 21d. LSMU salėje, Tilžės g. 18 susitiko aikštelės šeimininkai - LSMU ir svečiai JTK "Dobilas"
Rungtynes rezultatu 3:0 laimėjo šeimininkai - LSMU

Pirmąjį setą šeimininkai pradėjo labai stipriai ir atkakliai, kovodami dėl kiekvieno kamuolio jie puikiai dirbo ginyboje bei nesunkiai rinkdami taškus puolime triuškinamu rezultatu laimėjo setą rezultatu 25 - 12

Antrąjjį setą drąsiau ir geriau pradėjo svečiai, esant rezultatui 7-1, pajautę jog nepavyksta rinkti taškų LSMU komanda paemė minutės pertraukėlę, po kurios žaidimas pradėjo klostytis sėkmingiau, tačiau svečiai vis dar buvo priekyje, esant rezultatui 20-16 šeimininkai susikaupė ir geriau pradėjo žaisti ginyboje vėl pradėjo vytis varžovus bei sėkmingiau sužaidę seto pavogė pergalę iš varžovų ir setas baigėsi rezultatu 25-22.

Trečiasis setas buvo lyg dėžavų antrąjam, svečiai pirmavo seto pradžioje 8-2, tada vėl sekė LSMU komandos minutės pertraukėlė, po kurios šeimininkai pakeitę strategiją vėl sugrįžo į rungtynes, iki seto pabaigos svečiai laikė minimalų pranašumą, tačiau seto pabaigą vėl geriau sužaidė LSMU ekipa, kuri ir šventė šių rungtynių pergalę. Trečiasis setas baigėsi rezultatu 25-23

Po rungtynių pakalbintas LSMU komandos kapitonas sakė: Jog žaidimas truputėlį bangavo, buvo duobių su kamuolio įvedimu kai kuriose vietose, tačiau džiaugėsi iškovota pergalę, bei padėkojo varžovams už įdomią bei gražią kova.

- Mariau, kas lėmė pergalę?

- Manau, kad rungtynes lėmė mūsų stiprūs padavimai, kurie neleido varžovams tinkamai įsivesti kamuolio, taip apsunkindami darbą kelėjui, bei geras žaidimas tiek puolime, tiek ginyboje.