Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Turnyrinė lentelė » C lyga

vietakomandataškairungtynėssetaitaškai setuose
visopergalėspralaimėjimailaimėtapralaimėtasantykispelnytapraleistasantykis
1Sporto fėja217702145,250006044151,45542
2LSMU146511653,200005003911,27877
3Kauno technikos kolegija1485316141,142866076240,97276
4Kauno kolegija983514170,823536766701,00896
5Bukonys682610200,500005626750,83259
6Kauno TPMC59187240,291675477210,75867