Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Turnyrinė lentelė » C lyga

vietakomandataškairungtynėssetaitaškai setuose
visopergalėspralaimėjimailaimėtapralaimėtasantykispelnytapraleistasantykis
1Sporto fėja248802454,800006974941,41093
2LSMU198712273,142866775421,24908
3Kauno technikos kolegija18106421171,235297797830,99489
4Kauno kolegija983514170,823536766701,00896
5Bukonys6102811260,423086988460,82506
6Kauno TPMC510197270,259266047960,75879