Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Tvarkaraštis » „Žalių“ D lyga

Pasirinkite komandą:

2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis

19:30 val.NaktisvsKorysKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
19:30 val.ĄžuolasvsPervesk.ltKauno Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salė, Baltų pr. 103, Kaunas 48211

2019 gruodžio 17 d., Antradienis

20:15 val.Viskas orevsDainavaRIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:45 val.LSMU ‒ 2vsRedCastleLietuvos sveikatos mokslų universitetas, Jankaus g. 2, Kaunas

2019 gruodžio 23 d., Pirmadienis

19:30 val.KorysvsPervesk.ltKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
19:30 val.ĄžuolasvsNaktisKauno Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salė, Baltų pr. 103, Kaunas 48211

2020 sausio 05 d., Sekmadienis

19:00 val.VDUvsKorysVDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.

2020 sausio 06 d., Pirmadienis

19:30 val.ĄžuolasvsKorysKauno Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salė, Baltų pr. 103, Kaunas 48211

2020 sausio 07 d., Antradienis

20:15 val.Viskas orevsNUTPA ‒ 2RIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:45 val.LSMU ‒ 2vsVDULietuvos sveikatos mokslų universitetas, Jankaus g. 2, Kaunas

2020 sausio 08 d., Trečiadienis

20:00 val.RedCastlevsKur septintasRaudondvario Gimnazija, Atgimimo g. 1, Raudondvaris, LT-54001 Kauno rajonas

2020 sausio 10 d., Penktadienis

18:30 val.NaktisvsKur septintasKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 sausio 12 d., Sekmadienis

19:00 val.VDUvsViskas oreVDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.

2020 sausio 13 d., Pirmadienis

19:30 val.KorysvsNUTPA ‒ 2Kauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
19:30 val.ĄžuolasvsKur septintasKauno Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salė, Baltų pr. 103, Kaunas 48211

2020 sausio 14 d., Antradienis

20:15 val.Viskas orevsRedCastleRIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:45 val.LSMU ‒ 2vsPervesk.ltLietuvos sveikatos mokslų universitetas, Jankaus g. 2, Kaunas

2020 sausio 17 d., Penktadienis

18:30 val.NUTPA ‒ 2vsKur septintasKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 sausio 19 d., Sekmadienis

19:00 val.NaktisvsNemunasKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
19:00 val.VDUvsPervesk.ltVDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.

2020 sausio 20 d., Pirmadienis

19:30 val.ĄžuolasvsVDUKauno Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salė, Baltų pr. 103, Kaunas 48211

2020 sausio 21 d., Antradienis

20:45 val.LSMU ‒ 2vsDainavaLietuvos sveikatos mokslų universitetas, Jankaus g. 2, Kaunas

2020 sausio 22 d., Trečiadienis

20:00 val.RedCastlevsNemunasRaudondvario Gimnazija, Atgimimo g. 1, Raudondvaris, LT-54001 Kauno rajonas

2020 sausio 27 d., Pirmadienis

19:30 val.ĄžuolasvsNemunasKauno Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salė, Baltų pr. 103, Kaunas 48211

2020 sausio 28 d., Antradienis

20:45 val.LSMU ‒ 2vsNUTPA ‒ 2Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Jankaus g. 2, Kaunas

2020 sausio 29 d., Trečiadienis

20:00 val.DainavavsNemunasKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 sausio 31 d., Penktadienis

20:00 val.DainavavsPervesk.ltKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas