Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: VDU vs KSM Startas ‒ „Heksa“ (0:3)

,,VDU“ nusileidžia KSM Startas ,,Heksa“ komandai rezultatu 0-3

,,VDU“ nusileidžia KSM Startas ,,Heksa“ komandai rezultatu 0-3

Šiandien Moterų Dailiojoje ,,A" lygoje po 3 setų kovos pergalę šventė KSM Startas ,,Heksa" komandos merginos. 

Pirmasis setas prasidėjo varžybų nugalėtojų dominavimu ir šios išsiveržė rezultatu 6:0, vėliau pirmavo 18:9. Intrigos nebuvo ir didelį taškų skirtumą KSM Startas ,,Heksa" komanda išlaikė visą setą. Seto pabaigoje ,,VDU'' komanda dar bandė  ,,kabintis'' į žaidimą, tačiau joms nepavyko pasivyti varžovių. Setas baigėsi rezultatu 25:20 KSM Startas ,,Heksa'' tinklininkių pergale. 

Antrajame sete žaidimas klostėsi jau visai priešingai. Čia nuo pat pradžių puikų žaidimą demonstravo ,,VDU'' komandos tinklininkės. Jos ,,primetė'' savo žaidimą iki pat seto galo, kai visai netikėtai rezultatui esant 21:22 ,,VDU'' naudai, šios ėmė klysti ir paleido savo šansą laimėti antrą setą. KSM Startas ,,Heksa'' komanda išplėšė pergalę antrajame sete rezultatu 25:22.

Trečiame sete ,,VDU'' komandoje tvyroje nesusikalbėjimas ir nusivylimas dėl antrojo seto. Merginos nesugebėjo atsitiesti, o varžovės tuo pasinaudojusios siautėjo aikštelėje. Setas buvo gausus KSM Startas ,,Heksa'' merginų blokų, rezultatyvių padavimų ir stiprių smūgių, tai leido joms užtikrintai laimėti setą rezultatu 25:17.

Nugalėtojų komandoje puikiai rungtyniavo Stela Šigauskaitė, pelniusi 10 taškų; Miglė Šidlauskaitė- 8 taškus ir net 4 įspūdingus ,,eisus" bei galingą bloką padariusi Viltė Vaitekaitytė.

,,VDU'' komandoje dominavo aiškus duetas, tai Dina Konicanin kartu su Hanna Pekhouskaya.

 

Puslapis peržiūrėtas: 2298

Komentarai