Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: KTU vs Kauno kolegija (3:0)

„KTU“ užtikrintai pranoko „Kauno kolegija“.

„KTU“ užtikrintai pranoko „Kauno kolegija“.

 

Lapkričio 4 d. 19:30val. KTU statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje įvyko „Dailiosios A“ lygos rungtynės.  Užtikrintą pergalę po trijų setų kovos šventė šeimininkės „KTU“ komanda (25:17; 25:14; 25:14).

 Pirmajajį setą geriau pradėjo šeimininkės (8:5). Tačiau „Kauno kolegijos“ tinklininkės neleido varžovėms pabėgti į priekį ir seto viduryje buvo beveik panaikinusios varžovių turėtą persvara (15:14) (18:16). Kuomet, atrodė, jog laukia atkakli pirmo seto pabaiga, šeimininkės „KTU“ be klaidų sužaidė pačią pabaigą ir užtikrintai laimėjo pirma susitikimo seta rezultatu (25:17).

 Antrojo seto pradžia prasidėjo apylygiai ir komandos keitėsi pelnomais taškais, tačiau vėliau sėkmingo spurto dėka iniciatyva antrajame sete į savo rankas perėmė „KTU“ tinklininkės (11:5). Šeimininkės turėto pranašumo iš savo rankų ne tik, kad nepaleido, tačiau tik dar labiau jį didino (16:6) ir taip užtikrintai laimėjo ir antrąjį susitikimo seta (25:14).

Trečiojo seto pradžioje ir vėl į priekį šovė „KTU“ komandą (6:2). Šeimininkės palaipsniui vis didino pranašumą prieš „Kauno kolegijos“ tinklininkes (10:4). Seto viduryje „Kauno kolegijos“ komanda bandė atsitiesti ir buvo sumažinusi atsilikimą (16:13). Tačiau, tuomet lemiamą spurtą atlikusios „KTU“ tinklininkės analogišku rezultatu, kaip ir antrajame susitikimo sete laimėjo (25:14) ir šventė pergalę (3:0).

 

Puslapis peržiūrėtas: 1274

Komentarai