Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Tvarkaraštis » Moterų „Dailioji“ „A“ lyga

Pasirinkite komandą:

2019 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis

18:00 val.Kauno KolegijavsBellonaKauno kolegija (Didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas
18:30 val.KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 2vsVitameda ‒ RIOKauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė

2019 gruodžio 10 d., Antradienis

18:45 val.VDUvsKSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 3VDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.

2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis

17:30 val.KSM Startas ‒ „Heksa“vsAlytaus „OCTA“Vinco Kudirkos progimnazijos salė, Trakų g. 39, Kaunas
20:15 val.CukrainisvsKauno KolegijaKauno taikomosios dailės mokykla, V. Krėvės pr. 112, Kaunas

2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis

18:15 val.KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 2vsKSM „Startas“ ‒ 1Kauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė

2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis

17:45 val.LSMUvsVDULSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.
19:30 val.KTUvsCukrainisKauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis

20:00 val.CukrainisvsAlytaus „OCTA“Kauno taikomosios dailės mokykla, V. Krėvės pr. 112, Kaunas

2019 gruodžio 19 d., Ketvirtadienis

18:15 val.KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 2vsBellonaKauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė
19:15 val.LSMUvsKSM „Startas“ ‒ 1LSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.
19:30 val.KTUvsKSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 3Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367
20:30 val.Vitameda ‒ RIOvsAlytaus „OCTA“RIO Arena II aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas

2020 sausio 06 d., Pirmadienis

17:45 val.LSMUvsKSM Startas ‒ „Heksa“LSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.

2020 sausio 08 d., Trečiadienis

17:30 val.KSM „Startas“ ‒ 1vsAlytaus „OCTA“Vinco Kudirkos progimnazijos salė, Trakų g. 39, Kaunas
18:45 val.BellonavsKSM Startas ‒ „Heksa“Kauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 sausio 09 d., Ketvirtadienis

18:15 val.KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 2vsKSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 3Kauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė
20:30 val.Vitameda ‒ RIOvsKauno KolegijaRIO Arena II aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas

2020 sausio 13 d., Pirmadienis

19:30 val.KTUvsVDUKauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

2020 sausio 15 d., Trečiadienis

18:45 val.BellonavsAlytaus „OCTA“Kauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
20:00 val.CukrainisvsKSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 3Kauno taikomosios dailės mokykla, V. Krėvės pr. 112, Kaunas

2020 sausio 16 d., Ketvirtadienis

19:15 val.LSMUvsKSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 2LSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.
20:30 val.Vitameda ‒ RIOvsVDURIO Arena II aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas

2020 sausio 20 d., Pirmadienis

19:30 val.KTUvsAlytaus „OCTA“Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

2020 sausio 22 d., Trečiadienis

18:45 val.BellonavsCukrainisKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
18:45 val.VDUvsKauno KolegijaVDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.

2020 sausio 23 d., Ketvirtadienis

18:00 val.Kauno KolegijavsKSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 2Kauno kolegija (Didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas
20:30 val.Vitameda ‒ RIOvsKSM „Startas“ ‒ 1RIO Arena II aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas

2020 sausio 27 d., Pirmadienis

19:30 val.KTUvsBellonaKauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

2020 sausio 29 d., Trečiadienis

17:30 val.KSM „Startas“ ‒ 1vsKauno KolegijaVinco Kudirkos progimnazijos salė, Trakų g. 39, Kaunas
18:45 val.VDUvsKSM Startas ‒ „Heksa“VDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.

2020 sausio 30 d., Ketvirtadienis

19:15 val.LSMUvsKSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 3LSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.
20:30 val.Vitameda ‒ RIOvsBellonaRIO Arena II aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas

2020 vasario 03 d., Pirmadienis

17:00 val.KSM „Startas“ ‒ 1vsKSM Startas ‒ „Heksa“Vinco Kudirkos progimnazijos salė, Trakų g. 39, Kaunas
17:45 val.LSMUvsVitameda ‒ RIOLSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.

2020 vasario 05 d., Trečiadienis

17:30 val.KSM Startas ‒ „Heksa“vsKSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 2Vinco Kudirkos progimnazijos salė, Trakų g. 39, Kaunas
18:45 val.VDUvsBellonaVDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.
20:00 val.CukrainisvsKSM „Startas“ ‒ 1Kauno taikomosios dailės mokykla, V. Krėvės pr. 112, Kaunas

2020 vasario 06 d., Ketvirtadienis

18:15 val.KSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 2vsAlytaus „OCTA“Kauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė
20:30 val.Vitameda ‒ RIOvsKSM „Startas” ‒ Tinklo draugai ‒ 3RIO Arena II aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas