Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSMU vs Vitameda (3:0)

LSMU vaikinai toliau pergalingai žygiuoja per Rudens „RIO“ vyrų taurę

LSMU vaikinai toliau pergalingai žygiuoja per Rudens „RIO“ vyrų taurę

 Šiandien Rugsėjo 26 d. LSMU VA sporto rūmuose Rudens "RIO" vyrų taurėje susitiko LSMU ir VItamedos ekipos ir po trijų setų kovos LSMU vyrukai laimėjo 3:0 (25:22; 25:20; 25:21)

Pirmajame sete, kaip ir buvo galima tikėtis, komandos žaidė apylygiai, nei viena komanda, negalėjo išsiveršti į priekį nors keliais taškais. Seto viduryje, kai rezultatas buvo 19:19, tada prasidėjo namų sienų paglaba, komandoms apsišaudžius sėkmingom ir nesėkmingom atakom. LSMU vaikinai pajautė, kad gali laimėti setą, pradėjo mažiau klysti ir sekmingiau užbaiginėti savo atakas. jie sužaidė 5:0 atkarpą, kuri padėjo lengviau jaustis aikštelėje, bet Vitamedos tinklininkai tikrai nesiruošė pasiduoti ir patys padarė 0:3 spurtą, bet to nepakako, setas baigėsi 25:23 LSMU laimėjo pirmąjį setą.

Antrajame sete, vis dar ant bangos buvę šeimininkai toliau sekmingai rinko taškus, kol svečiai buvo pasimetę, bet iki seto vidurio rezultatą įstengę beveik išlyginti 12:11. Tada prasidėjo sekanti LSMU vaikinų sėkmingų atakų banga, kurios Vitamedos tinklininkai jau neįstengė atlaikyti, setas pasibaigė 25:20, setų rezultatas - 2:0.

Trečiąjį setą, kiek netikėtai pradėjo geriau VItamedos tinklininkai, jie ėjo į aikštelę nieko neprarasdami, pakeitę kelis žaidėjus pozicijomis, pasinaudojo savo didesniu patirties bagažu iki seto vidurio turėjo persvarą. LSMU tinklininkai po netikįtų pakeitimų atsigavo ir pradėjo demostruoti jiems būdingą žaidimą. Jie aikštelėje greičiau atlikdavo tam tikrus veiksmu, pagal kuriuos Vitamedos tinklininkai nespėdavo ir setui einant į pabaigą jau šeimingai turėjo pranašumą. Seto pabaigoje komandos kovojo dėl kiekvieno taško, bet šį kart namų sienos padėjo ir LSMU vaikinai šventė seto ir rungtynių pergalę 25:21.

Puslapis peržiūrėtas: 2056

Komentarai