Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Blokada vs Laumetris (3:0)

Blokada savo tvirtovėje patiesė Laumetrio tinklininkus

Blokada savo tvirtovėje patiesė Laumetrio tinklininkus

 Šiandien Rugsėjo 30 d., Rudens "RIO" vyrų taurėje, Kauno technikos profesinio mokymo centre susitiko Blokados ir Laumetrio ekipos ir po trijų setų kovos Laumetris turėjo pripažinti svečių pajėgumą 3:0 (25:23; 25:21; 25:15).

Pirmasis setas, gal netikėtai iki 10 taškų, geriau pradėjo Laumetrio tinklininkai, jie labiau apšilę ir pasiruošę įėjo į aikštelę, demonstravo tikslesnį, bei geresnį tinklinį. Po netikėto starto atsigavę Blokados tinklininkai netrukus pasivyjo varžovus, prie šio seto pergalės labiausiai prisidėjo Blokados komandos žaidėjas Edvinas Krikužas, kuris šitam sete pelnė, net 8 taškus, kurie padėjo Blokadai laimėti pirmąjį setą 25:23.

Antrajame sete, nuo pat pradžios spurtavo Blokados tinklininkai, jie pasidarė solidžią persvarą iki seto pabaigos 21:15, bet Laumetris neketino taip lengvai pasiduoti, bandė vytis varžovus, bet paimta pertraukėlė prie 24:21, nuramino šeimininkus ir leido pabaigti antrą setą 25:21.

Trečiame sete, Blokada atrodo išėjo žaisti savo malonumui, o tuo tarpu Laumetrio tinklininkai tiesiog atstovėti setą. Blokadą per šitą setą padarė, net 8 ace'us ir žaidė nepakartojąmą tinklinį. Laumetris dar bandė prikelti savo pajėgas naujais veidais aikštelėje, bet tai nepadėjo arba buvo per vėlu. Setas baigėsi 25:15.

Puslapis peržiūrėtas: 2034

Komentarai