Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vitameda vs Blokada (2:3)

Po penkių setų trilerio Vitamedai teko pripažinti svečių pranašumą

Po penkių setų trilerio Vitamedai teko pripažinti svečių pranašumą

 Šiandien Spalio 9 d., Rudens "RIO" vyrų taurėje, Rio arenoje susitiko Vitamedos ir Blokados komandos ir po penkių setų kovos, Blokada parodė geresnį tinklinį ir laimėjo 2:3 (25:22; 22:25; 25:19; 19:25; 10:15)

Pirmasis setas prasidėjo abiejų komandų taškų keitimaisi, nei viena komanda nenorėjo prarasti taškų ir dėl taškų kovojo iš paskutiniųjų, iki seto vidurio rezultatas buvo lygus, bet tada prasidėjo šeimininkų puikus spurtas 5:0 ir rezultatas tapo 18:12. Blokados tinklininkai pasinaudoja pertraukėlę, iš kart grįžo į žaidimą ir pradėjo vytis savo varžovus. Dėje, jau buvo per vėlu ir Vitameda laimėjo pirmąjį setą 25:22.

 Antrajame sete, po šalto dušo atsigavę Blokados tinklininkai, labai greit nutolo nuo savo varžovų 7:12. Deje, buvo pirmo seto scenarijus, Vitameda iki seto galo komandų rezultatas išsilygino 18:18, bet Vitameda, nebeatrado daugiau jėgų ir vėl teko pripažinti Blokados pranašumą šitame sete 22:25.

Trečiasis setas prasidėjo abiejų komandų spurtais, pirma išsiveržė Vitamedos ekipa 4:0, iš kart po to sekė Blokados išsiveržimas 4:5. Nors komandos keitėsi ilgomis rezultatyviom atakomis, bet Vitamedos tinklininkai greičiau perprato svečių žaidimą, kuris padėjo jiems neleisti rinkti lengvų taškų ir setas pasibaigė 25:19.

Ketvirtame sete, Blokada įėjo į aikštelę va bank, viskas arba nieko. Jie nebuvo pasiruošę pasiduoti, be kovos. Iki seto vidurio, komandos žaidė taškas į tašką 13:13. Blokada tada spurtavo 4:0 atkarpa, kuri leido, kažkiek atsipalaiduoti ir šeimininkai pasivijo savo varžovus 17:17. Tada prasidėjo nuostabus Blokados nuostabus žaidimas, kuris leido sužaisti pabaigą 2:8 ir laimėti ketvirtąjį setą 19:25,

Penktajame, paskutiniame sete, nei viena komanda po tiek jėgų išnaudotų rungtynių nenorėjo pasiduoti, bet pradžią geriau sužaidė Blokados tinklininkai. Pasikeitę aikštelėmis rezultatas buvo 4:8. Daugiau jėgų savyje atradę Blokados tinklininkai, geriau atlikinėjo tinklinio elementus, nei jų varžovai ir tai leido jiems švęsti pergalę po penkių setų kovos rezultau 10:15, setų rezultatas tapo 2:3.

 

Puslapis peržiūrėtas: 1994

Komentarai