Rungtynės: Tinklo inžinerija vs Kazlų Rūdos SC „Jotvingis“ (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Tinklo inžinerija1082519192520

Kazlų Rūdos SC „Jotvingis“1001925251318

,,Tinklo inžinerija'' iškovojo pergalę prieš Kazlų Rūdos ,,Jotvingį''

Spalio 30 dieną pirmąsias sezono varžybas B lygoje pradėjo ,,Tinklo inžinerija‘‘ ir Kazlų Rūdos ,,Jotvingis‘‘. Po penkių setų atkaklios kovos pergalę išplėšė ,,Tinklo inžinerija‘‘ – 3:2. Pirmame etape ,,Jotvingio‘‘ komanda buvo kiek išsiblaškiusi (23:18). Seto pabaigą lėmė ,,Tinklo inžinerijos‘‘ laimėti paskutinieji užtikrinti taškai – 25:19. Po nesėkmingai sužaisto pirmo seto Kazlų Rūdos ,,Jotvingis‘‘ susiėmė antrame kėlinyje. Tai pastebėję ,,Tinklo inžinerijos‘‘ žaidėjai stengėsi užkirsti tam kelią ir stengėsi išlyginti rezultatą (4:4; 8:6) tačiau užsivedusi ,,Jotvingio‘‘ komanda nenorėdama prarasti nei vieno taško savo vedamame sete veržėsi pirmyn. Žaidimui įpusėjus ekipai pavyko išsiveržti triuškinančiu rezultatu į priekį (19:15; 19:24) ir užbaigti kėlinį – 19:25. Trečiojo kėlinio situacija panašiai klostėsi į prieš tai buvusį - ,,Jotvingio‘‘ komanda dominavo aikštelėje (11:16; 15:21). Seto pabaigą nulėmė M. Klimavičiaus bei E. Norkaus pelnyti taškai - ,,Jotvingis‘‘ dar kartą laimi setą rezultatu 19:25. Po trijų kėlinių susikaupusi ,,Tinklo inžinerija‘‘ ketvirtame pradėjo rodyti vėl savo pranašumą nei kiek neatsipalaiduodama. Vesti komandą į priekį pradėjo S. Mazrimas - kėlinyje pelnęs daugiausią taškų. ,,Jotvingio‘‘ komanda laimėjusi prieš tai du setus atsipalaidavo ir šiame žaidime pradėjo daryti gana daug klaidų gynyboje (15:10; 23:13). Tad setą svariu rezultatu užbaigė ,,Tinklo inžinerija‘‘ - 25:13. Paskutinis kėlinys pareikalavo iš abiejų komandų jėgų ir susikaupimo. Tiek ,,Tinklo inžinerija‘‘ <...>