Rungtynės: Sporto fėja vs Blokada (3:0)

Sporto fėja75252525

Blokada46151120

„Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Blokada“ komandą.

Kovo 2d. 21:30val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko B lygos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp šeimininkų „Sporto fėja“ ir svečių „Blokada“ komandų. Užtikrintą pergalę po trijų setų kovos šventė aikštelės šeimininkai Sporto fėjos tinklininkai. Susitikimo pradžia žadėjo nuožmia ir sunkiai prognozuojama kova (6:6) (9:9) nors seto viduryje „Sporto fėja“ turėjo tik dviejų taškų pranašumą (14:12) tuomet aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 7:1 ir įgijo didelę persvarą (21:13) taip užtikrintai laimėdami pirmąją mačo dalį (25:15). Antrajame kėlinuke šeimininkai „Sporto fėja“ iškart šovė į priekį (13:5) seto eigoje palaipsniui pranašumą auginę aikštelės šeimininkai užtikrintai laimėjo ir antrąją rungtynių dalį (25:11). Trečiojoje susitikimo dalyje vyko atkakliausia kova. Nors „Sporto fėja“ seto pradžioje ir vėl išsiveržė į priekį (9:4) Blokados komanda sugebėjo panaikinti deficitą ir išlyginti rezultatą kėlinuke (14:14). Rezultatui esant (18:18) „Sporto fėja“ laimėjo paskutinę rungtynių atkarpą rezultatu 7:2 ir taip iškovojo pirmąją pergalę šioje ketvirtfinalio poroje (25:20). Verta pažymėti puikų nugalėtojų žaidėjo Šarūno Balnaičio žaidimą <...>