Rungtynės: Jonava ‒ Batėgala vs Last Minute (3:1)

Jonava-Batėgala kova prieš Last minute

Sausio 9d. 16:30 Batėgalos universaliame daugiafunkciame centre vyko KTML Žalių "D" lygos varžybos kuriose susitiko Jonava-Batėgala prieš Last minute.

Pirmame sete abi komandos kovojo tolygiai. Bet visgi savo pranašumą parodė svečių komanda rezultatu (25:22).

Antrame sete namų komanda atgavę jėgas, susikaupę pralaužė svečius. Nuo seto pradžios jie įsiveržė į priekį ir savo jėgas parodė smūgiais. Setą baigė rezultatu (25:14).

Trečiame sete Last minute komanda nepasidavė ir nedavė lengvos pergalės Jonava-Batėgala komandai. Žaisdami iš priešų klaidų, abi komandos žaidė panašiu rezultatu. Bet pabaigoje laimėjo šeimininkų komanda (25:20).

Ketvirtas setas vyko labai įtemptai, nes nei viena komanda nenorėjo pasiduoti. Taškai krito viens paskui kitą. Bet užsidęgė Jonava-Batėgala komandos nariai, parodę savo motyvaciją šūkiais ir rėksmais, laimėjo šią kovą rezultatu (26:24).

Jonava-Batėgala MVP tapo Gytis Pumputis surinkęs 13 taškų.

Last minute MVP tapo Evaldas Vaitiekus surinkęs 15 taškų.