Rungtynės: Last Minute vs Pervesk.lt & Naktis (0:3)

viso1 setas2 setas3 setas
Last Minute0231826

Pervesk.lt & Naktis0252528

Žalių „D“ lygos sezono atidarymo rungtynėse „Last Minute“ turėjo pripažinti „Pervesk.lt & Naktis“ komandos pranašumą.

Lapkričio 26d. 18:30val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko Žalių „D“ pirmenybių atidarymo rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „Last Minute“ ir svečių „Pervesk.lt & Naktis“ komandų. Pirmąją pergalę po trijų setų kovos šiame sezone įsirašė svečių „ Pervesk.lt & Naktis“ ekipa.Susitikimas prasidėjo lygiai ir komandos keitėsi pelnomais taškais (9:9) seto eigoje aikštelės šeimininkams „Last minute“ pavyko įgyti ženklesnį pranašumą (17:12) bei išlaikyti persvarą iki seto kulminacijos (22:18) tačiau tada vaizdas aikštelėje pasikeitė kardinaliai lemiamą pirmąją mačo dalį spurtu 1:7 uždarę svečiai „Pervesk.lt & Naktis“ komanda laimėjo setą rezultatu (23:25).Pagavę sėkmingą žaidimo bangą svečiai geriau startavo ir antrojoje rungtynių dalyje (5:9). Nors aikštelės šeimininkai „Last minute“ keletą kartų ir buvo sumažinę savo atsilikimą iki dviejų taškų (14:16); (18:20). Paskutinius 5 antrojo seto taškus be atsako pelnę „Pervesk.lt & Naktis“ komanda laimėjo ir antrąją susitikimo dalį (18:25).Trečiojoje mačo dalyje geriau startavo jau „Last minute“ tinklininkai (7:3) <...>