Rungtynės: Vitameda ‒ RIO vs Alytaus „OCTA“ (1:3)

„Vitameda – RIO“ po atkaklios kovos nusileido Alytaus „OCTA“ komandai.

Lapkričio 18d. 20:30val. RIO arenoje įvyko „Dailiosios“ lygos rungtynės tarp šeimininkių „Vitameda – RIO“ ir svečių Alytaus „OCTA“ komandų. Pergalę po keturių setų kovos šventė ir antrąją pergalę iš tiek pat galimų į savo sąskaitą įsirašė svečių Alytaus „OCTA“ ekipa.

Pirmoji susitikimo dalis prasidėjo, lygia ir atkaklia kova, ką iliustravo ir seto pradžios rezultatai (7:7); (11:11). Kėlinuko eigoje sėkmingesnę atkarpą sužaidė svečių Alytaus „OCTA“ tinklininkės, bei taip įgijo 5 taškų pranašumą (12:17). Tiesa seto pabaigoje aikštelės šeimininkėms „Vitameda – RIO“ pavyko sušvelninti atsilikimą iki minimumo (20:21), bet Alytaus „OCTA“ išsaugojo trapų pranašumą  lemiamomis seto akimirkomis, taip laimėdamos pirmąją mačo dalį rezultatu (23:25).

Antrąją rungtynių dalį sėkmingiau pradėjo Alytaus komanda, kuri seto pradžioje įgijo 4 taškų pranašumą (5:9), bei kėlinuko eigoje dar labiau padidino turėtą persvarą (10:16). Tačiau aikštelės šeimininkės „Vitameda – RIO“ nuo šio rezultato pradėjo artėti prie Alytaus komandos, bei palaipsniui mažinti savo atsilikimą, bei seto pabaigoje išlygino rezultatą (21:21). Antrosios mačo dalies pabaiga buvo dramatiška, nors „Vitameda – RIO“ komanda buvo atsidūrusi per tašką nuo laimėto seto (25:24), 3 taškus be atsako pelniusios alytiškės laimėjo ir antrąją susitikimo dalį (25:27).

Trečiojo seto pradžioje šį sykį geriau startavo jau aikštelės šeimininkės (7:3), nors Alytaus „OCTA“ greitai atsakė spurtu 3:13, bei perėmė iniciatyvą ir trečiojoje mačo dalyje (10:16), tačiau „Vitameda – RIO“ sugebėjo atstatyti pusiausvyrą sete, bei išlyginti rezultatą (19:19). Šį kartą lemiamomis kėlinuko akimirkomis geriau žaidė jau aikštelės šeimininkės, kurios laimėjo trečiąją rungtynių dalį rezultatu (25:20).

Ketvirtajame rungtynių sete iniciatyvą į savo rankas nuo pat pradžių perėmė Alytaus „OCTA“ komanda, kurios pelnė pirmuosius penkis seto taškus (0:5), bei kėlinukui įsibėgėjus dar labiau padidino turėtą persvarą (4:11), svečių tinklininkės išlaikė anksti įgytą persvarą iki seto pabaigos (15:21). Nors „Vitameda – RIO“ komanda pademonstravo charakterį ir pačioje kėlinuko pabaigoje sumažino atsilikimą iki minimumo (22:23) paskutinius 2 seto taškus pelniusios Alytaus „OCTA“ laimėjo ketvirtąją rungtynių dalį (23:25), bei taip įsirašė antrąją pergalę iš tiek pat galimų „Dailiojoje“ lygoje.